Siedziba firmy w Sieradzu

Firma działa od 1992 roku założona przez Pana Bogdana Stasiaka i od początku zajmuje się wytwarzaniem wyrobów metalowych.
Od 1992 roku przeszła długą drogę od małego warsztatu do nowoczesnej firmy dysponującej na dzień dzisiejszy najnowszymi metodami wytwarzania obróbki stali i tworzyw. Zachowała przy tym charakter firmy rodzinnej.

Wszystkie wyroby produkujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii m.in. sterowania numerycznego CNC, które zapewnia:
• najwyższą jakość wyrobów,
• powtarzalność,
• estetykę wykonania.
W naszym parku maszynowym znajdują się urządzenia firm: DMG, MORI–SEIKI, CNC–CBKO, STIGAL, AFM, GEKA.

Wózki do bram przesuwnych - produkcja Obrabiarka do produkcji rolek do bram przesuwnych

Firma dynamicznie się rozwija. Systematycznie rozszerzamy asortyment wyrobów. Szczególny nacisk kładziemy na ich ciągłe unowocześnianie. W tym celu firma wciąż inwestuje w nowoczesny park maszynowy, w nowe wyroby. W roku 2012 oddany został do użytkowania nowy zakład produkcyjny w Sieradzu przy ulicy Wojska Polskiego 141b, który jest aktualnie główną siedziba firmy.

Firma jest producentem kół pasowych w dużym zakresie wymiarowym, kół stalowych do linek, akcesoriów do bram przesuwnych i skrzydłowych (w tym wózków), wałków do pił i łuparek. Wszystkie wyroby produkujemy w naszym zakładzie z „ poziomu pręt – blacha stalowa” w procesie precyzyjnej obróbki do „poziomu wyrób gotowy”.

Jest to prawdziwy produkt Made In Poland.

Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników: od operatorów maszyn CNC, technologów, montażystów z wieloletnim doświadczeniem po sprawny zespół handlowców. Własna flota transportowa w połączeniu z grupa handlowców zapewnia szybkie dostarczenie towaru do odbiorcy.

Z poważaniem
Stasiak Bogdan